همسر جیمز رودریگز در تیم والیبال رئال مادرید | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

همسر جیمز رودریگز در تیم والیبال رئال مادرید

همسر جیمز رودریگز به تیم والیبال منتخب مادرید ملحق شد | بروز وب

Volleyball team mate James Rodriguez was elected by the Madrid

همسر جیمز رودریگز در تیم والیبال رئال مادرید

دانیلا اوسپینا که خواهر دروازه بان تیم ملی کلمبیا و آرسنال نیز هست، به رشته مورد علاقه خود، والیبال برگشت تا در لیگ دسته دو اسپانیا بازی کند.

اوسپینا که 22 سال سن و 183 سانتی متر قد دارد، تمرینات را با تیم جدید خود از این هفته آغاز کرده است.پاسکوال ، مدیر این تیم والیبال می گوید :” برای ما خیلی سخت بود که او را به خدمت بگیریم. سعی کردیم که از طریق شبکه های اجتماعی با او تماس بگیریم اما در نهایت این تماس از طریق رابط ما در باشگاه رئال برقرار شد. دانیلا از باشگاه های دیگری هم پیشنهاد داشت اما در نهایت به باشگاه ما ملحق شد.”

اوسپینا در زمان حضور خود در کلمبیا در رده های پایه تیم ملی والیبال بانوان این کشور بازی می کرد. در پورتو نیز این ورزش را ادامه داد اما ملحق شدن رودریگز به موناکو و از سویی بارداری او  باعث شد که دانیلا از والیبال دست بکشد. اما

پاسکوال ادامه داد :” اوسپینا هیچ شرطی برای ما نگذاشت. او گفت که مشکلی برای تمرینات و سفرها ندارد. او برای بازگشت به ورزشوالیبال خیلی علاقمند است. دستمزد؟ با توجه به دستمزدی که شوهرش از رئال می گیرد فکر نمی کنم که چندان نیازمند باشد. ما یک باشگاه کوچک هستیم و دستمزدی به بازیکنانمان نمی دهیم. فقط هزینه تحصیل آنها را با رقمی بین 200 تا 300 یورو در ماه تامین می کنیم.”

وی افزود:” مسلما حضور او به عنوان یکی از بستگان یک شخصیت مشهور به ما در زمینه جذب اسپانسر کمک می کند”

مطالب پیشنهادی

جذاب ترین پسر سال 2014 جهان

کریس رونالدو و فرزندش در حال رفتن به مدرسه

عکس جالب مسی در زمان کودکی خود

 

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*