کی روش : ما سورپرايزهاي زيادي برای نیجریه داريم | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

کی روش : ما سورپرايزهاي زيادي برای نیجریه داريم

کارلوس کیروش در کنفرانس خبری خود پیش از بازی با نیجریه | بروز وب

Who Method Svrprayz·hay We have a lot to Nigeria (1)

خبرنگاري از کي‌روش پرسيد که با توجه به نزديکي فرهنگ برزيل و پرتغال چقدر فکر مي‌کند که هواداران برزيلي از تيم او حمايت کنند؟ کي‌روش پاسخ داد: جدا اميدوارم که اين طور باشد. فرصت‌هاي ما براي تمرين در سائوپائولو بسيار خوب است. اميدوارم حاميان ما از ما حمايت کنند. ما دوران سختي را پشت سر گذاشته‌ايم و مشکلات بيشتري را حتي بيرون زمين تحمل کرده‌ايم اما مي‌خواهيم خودمان را اثبات کنيم. ايران ايجاست چون همه مشکلات را پشت سر گذاشته است.

سرمربي تيم ملي افزود: شما مي‌دانيد که مشکلات سياسي و اقتصادي چه موانعي را ايجاد کرده‌اند اما همه تيم در کنار مسئولان ايمان دارند که مي‌توانيم موفق شويم. مي‌توانيم اين درک را ايجاد کنيم که تيم ايران مي‌تواند بهترين عملکرد خودش را با وجود همه مشکلات ارائه دهد. مي‌خواهيم با افتخار برزيل را ترک کنيم.

Who Method Svrprayz·hay We have a lot to Nigeria (2)

در ادامه خبرنگار ديگري از کي‌روش پرسيد: نمي‌خواهم دقيق بگوييد اما آيا شما در برنامه‌هايتان غافلگيري ويژه‌اي براي کشي کنار گذاشته‌ايد. کي‌روش پاسخ داد: ما سورپرايزهاي زيادي داريم که يکي دو تا نيستند. بايد بگويم فوتبال چيزي است که بايد بازي کنيد و از آن لذت ببريد و خودتان را عرضه کنيد. اميدوارم بازيکنان من فردا خودشان باشند و خودشان را همان طور که هستند در طول بازي عرضه کنند.

وي افزود: همان طور که گفتم هيچ تيم کاملي وجود ندارد که همه بازي‌ها را ببرد. بايد آماده باشيم و بازي خوبي انجام دهيم و حداکثر کارمان را بکنيم. قطعا نيجريه نقاط ضعفي خواهد داشت. ما با هوشياري کامل بازي خواهيم کرد. اين بازي است، به همين سادگي!

مطالب پیشنهادی

ترور شخصیتی قهرمان/انتقام از نوع نارنجی

مورینیو:اگر کاسیاس رئال را ترک کرده بود این بلا سرش نمی آمد

کولو توره:با زبان روزه هم در جام جهانی بازی خواهم کرد

ورزش

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*