چه حرف هایی را نباید به همسرمان بگوییم؟ | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

چه حرف هایی را نباید به همسرمان بگوییم؟

برخی صحبت ها در زندگی وجود دارد که یا نباید در مورد آن ها حرف زد یا این که با احتیاط آن ها را بیان کرد زیرا کوجب نارضایتی همسر میشود؛ در مطلب در مورد این که چه حرف هایی را نباید به همسرمان بگوییم حرف که امیدواریم مفید بوده باشد| بروز وب

What words do not tell my wife---broozweb.com

چه حرف هایی را نباید به همسرمان بگوییم؟

1-صحبت در مورد سن :

همیشه به این مسئله که خانم ها به سن شان حساسیت نشان می دهند می خندیم و با جنبه ای طنز آمیز آنرا می بینیم اما این مسئله بین مردان و زنان تفاوت زیادی ندارد با این تفاوت که زنان حساسیت و نگرانی خود را نشان می دهند اما مردان در درون خود نا راضی می مانند. این اصل دلیل بر این نیست که از سن و افزایش آن فرار کنیم نه! بهتر است با آن مثبت برخورد کنیم به این صورت که حتی اگر همسرمان خود به افزایش سنش صحبت کرد با حرف هایی مانند ” این سالها ی عمرمان چقدر قشنگ و خوب سپری شده ” به جای اینکه بگویید ” داری پیر می شی ” و امثال این بعد فکر همسرتان را عوض کنید.هرگز روحیه پیر شدن را به همسرتان انتقال ندهید.

2-ناراحتی او را بیان نکنید:

زمانی که همسرتان مشکلی دارد و از چیزی ناراحت است در رفتارها و حرفهایتان دقت کنید. زمانی که یکی از زوجین از مشکلی رنج می برد نظر و باور همسرش برای او بسیار مهم است پس هرگز این جمله را که ” میدونم سخته میدونم مشکله میدونم تو اصلا از این وضع خوشحال نیستی” بر زبان نیاورید چون باور شما در صحبت هایتان به او منتقل می شود و تاثیر می گذارد به جای این حرفها به او بگویید ” من به قدرت تو در مقابله و تحمل این مشکل ایمان دارم ” و یا ” تو که همیشه محکم هستی “.

3-به راحتی تسلیم نشوید:

در مشکلات و مسائل سخت زندگی هیچ پیشنهادی تلخ تر از این نیست که به همسرتان بگویید که ” باید قبول کنیم که نمی توانیم کاری بکنیم” این جمله حس نا توانی و تسلیم شدن را به همسرتان از سوی شما منتقل می کند و علاوه بر تاثیر منفی شما را در ذهن همسرتان فردی ضعیف نشان می دهد.همیشه سعی کنید کارهایی انجام دهید که باعث شود همسرتان از لحاظ ذهنی بسیار قوی شود و شکست خوردگی در زندگی را فراموش کند.

در کل صحبت های بی فایده و بی نمتیجه را کمتر با همسر خود بازگو کنید زیرا این حرف ها نه تنها باعث بهتر شدن زندگیتان نخواهد شد بلکه وفاداری و صمیمیت را از بین می برد.

مطالب پیشنهادی

بهترین زمان برای بچه دار شدن از نظر اسلام

انتقال ایدز در رابطه جنسی تا چه حد ممکن است؟

صبحانه ای که باعث لاغری میشود

منبع : بروز وب

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*