سالویا چیست؟ | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

سالویا چیست؟

سالویا گیاهی است از تیرهٔ نعنائیان که بومی اروپا، آسیای باختری و شمال آفریقا است، اکثرا در شمال کشور کاشت میشود. مریم چمنی از جنس مریم‌ گلی‌ها (Salvia) است. اخیرا در شمال کشور کاشت گیاهی به نام سالویا شایع شده است. سالویا گیاهی است که گل می‌دهد و در زبان فارسی به آن «مریم چمنی»، «مریم گلی» و «مریم باکره» نیز گفته می‌شود.

what-is-salvia-1

توهمات ۳ بعدی با سالویا

این گیاه یک ماده روانگردان طبیعی بسیار قوی دارد و از آن در داروی بیهوشی استفاده می‌شود. برخلاف روانگردان‌های دیگر از جمله LSD، قارچ جادویی و … که فقط توهمات دیداری یا شنیداری ایجاد می‌کنند، توهمات سالویا، هم دیداری و شنیداری است هم لمسی و به عبارتی ۳ بعدی است. مصرف‌کنندگان این ماده فکر می‌کنند به بهشت می‌روند و حتی می‌گویند در بهشت میوه خورده‌اند و واقعا اعتقاد دارند که این اتفاقات افتاده است. کاشت سالویا فقط در زمین‌های خیلی خاص و مرغوب امکان‌پذیر است و به همین دلیل در شمال کشور به شدت در حال رواج است. حتی خیلی از افراد در شبکه‌های اجتماعی اینترنتی برای فروش و فرستادن این ماده تبلیغ می‌کنند و شماره تلفن می‌دهند. بیشتر شماره‌هایی که می‌دهند نیز مربوط به شمال کشور است. البته مریم چمنی ماده جدیدی محسوب نمی‌شود و در قدیم طب سنتی از آن استفاده می‌کرد.

what-is-salvia

در مورد گیاه سالویا

سالویا گیاهی از دسته مریم گلی است که در غر ب به نام نعناع خانواده مشهور(جز دسته مریم گلی ) است. در برگ و ساقه این گیا ه ماده مخدر روانگردانی وجود دارد که دارای اثرات بسیار مشابه ال اس دی و گراس و حشیش است.

شیوه کشیدن سالویا

برگ های سالویا را می توان در اب ریخت و انرا میل کرد ولی در غرب امروزه برگ های ان را همانند مارجوانا می کشند و جایگزینی برای گراس شده است. اثرات این ماده بسته به فرم مصرف دارد . در فرم خوراکی بعد از 15 دقیقه اثرات این ماده ظاهر می شود و تا 3 ساعت باقی است ولی در صورت مصرف به فرم کشیدنی بعد از 5 دقیقه اثرات ان ظاهر و در 20 دقیقه به اوج می رسد، و تا دو ساعت باقی می ماند در اینتر نت قطر ه های سالویا را می توان به عنوان اشانتیون به صورت مجانی تهیه کرد .
اولین اثر سالویا خنده ای است که قطع نمی شود.

مقایسه سالویا با ماریجوانا

علف یا گراس برگ و گل خشک شده گیاه کانابیس یا شاهدانه(برای خواندن توضیحات در مورد گراس کلیک کنید) است و با مصرف آن به صورت رول شده بعد از 10 دقیقه اثراتش پدیدار میشود و تا 2 ساعت باقی میماند از اثرات این گیاه میتوان به خنده، بی حسی بدن، سرخوشی، تجربه توهم، تمرکز در حس شنیداری و افزایش اشتها اشاره کرد، سالویا که در غر ب به نام نعناع خانواده مشهور(جز دسته مریم گلی ) است، بعد از مصرف به صورت رول شده بعد از 15 دقیقه اثراتش پدیدار میشود و بعد از آن ابتدا خنده های شدیدی میکنید پس از آن توهم های سه بعدی را تجربه میکنید که واقعا بد است، مصرف کنندگان این گیاه بعد از مصرف از این تریپ (سالویا تریپ) به بهشت سه بعدی یاد میکردند، این تهومات و زیبا شدن جهان در چشمان شما تا 3 ساعت باقی میماند. در کل سالویا نسبت به ماریجوانا دارای توهمات شدیدتر و مدت پایداری بیشتری دارد که نشان از خطرناک بودن آن است، همچنین اعتیاد سالویا نیز مانند ماریجوانا به صورت فیزیکی نیست و دارای اعتیاد روحی میباشد.

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

یک نظر

  1. صادق فقط صادق باعث تریپ سالویایی من شده یه میرم ارمنستان میبینمش پادشاهههههههههه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*