راه های کاهش درد عادت ماهانه | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

راه های کاهش درد عادت ماهانه

عادت ماهانه یکی از بدترین دردهای زنان در طول ماه است که باعث تغییر در خلق و خوی، رفتار و افسردگی آنها میشود، خانم ها برای کاهش این درد ها کارهای زیادی میتوانند انجام دهند و به صورت طبیعی و نه به صورت مصرف قرص و دارو از درد و افسردگی خود بکاهند.

  • بروز وب روزانه 2 الی 3 مورد از این راه ها را برای شما قرار میدهد که امیدواریم راضی باشید. (انتها صفحه)

مکمل منیزیم مصرف کنید:

بعضی از خانم‌ها به دلیل کاهش منیزیم خون، دچار دردهای پیش از دوره ماهانه ( عادت ماهانه ) می‌گردند. لذا توصیه می‌شود، یک هفته قبل از عادت ماهانه، شروع به مصرف روزانه ۵۰۰ میلی‌گرم منیزیم به علاوه ۵۰ میلی‌گرم ویتامین B6 کنید که در کاهش درد و گرفتگی‌های زیر شکم بسیار مفید است (البته تحت نظر پزشک).

فهرستی از غذاهای حساسیت‌زا را برای خودتان تهیه کنید:

حتما تا حالا متوجه شده اید که یک هفته قبل از عادت ماهانه، به بعضی غذاها حساسیت و واکنش نشان می‌دهید که گاهی سبب تشدید ناراحتی شما در هنگامعادت ماهانه تان می‌گردند. لذا به شما توصیه می‌کنیم تا فهرستی از این غذاها را تهیه نموده و در دوره‌های بعدی، از مصرف آنها خودداری کنید.

از تمرین‌های ورزشی و ذهنی غافل نشوید:

بر خلاف گذشته که توصیه به استراحت می‌شد، در طب چینی انجام ورزش‌های بدنی و ذهنی آرام و در حد متوسط توصیه می‌گردد (مانند ورزش‌های تایی‌چی، یوگا) که سبب می‌شود تا شما در آرامش و تعادل بیشتری به سر برید.

منبع : بروز وب به نقل از دکتر مائو، پزشک مشهور طب چین

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*