جنگ بهترین ها بر سر چارچوب برنابئو | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

جنگ بهترین ها بر سر چارچوب برنابئو

ناواس؛کاسیاس؛لوپز هریک میتوانند در هر تیمی فیکس باشند ولی در مادرید برای نیمکت نشینی هم باید بجنگند | بروز وب

The battle over the Bernabeu (2)

حالا یک دروازه‌ است و سه دروازه‌بان همچون ایکر کاسیاس، دیگو لوپز و کیلور ناواس که هرکدام از آنها در هر تیم دیگری سنگربان شماره یک خواهد بود اما قلمروی سانتیاگو برنابئو برای همه آنها کوچک خواهد بود و این بار حتی ترفند فصل گذشته کارلو آنچلوتی – وقتی لوپس را مأمور حفاظت از دروازه تیم در لالیگا و کاسیاس را مسئول سنگربانی در کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا کرد – هم جواب نمی‌دهد، چون مطئناً ناواسی که ارزش‌های خود را در نقش دروازه‌بانی شایسته برای کاستاریکا در جام جهانی 2014 نشان داد، برای نیمکت‌نشینی به مادرید سفر نکرده است.

مادریدی‌ها امیدوارند که یکی از دو دروازه‌بان قدیمی‌شان پا پس بکشند و طبق ادعای نشریه اسپورت، ترجیح می‌دهند لوپس آن کسی باشد که تسلیم شود و جای خود را به کیلور ناواس بدهد اما تا الان نه او، نه کاسیاس حاضر به چنین کاری نشده‌اند و به نظر می‌رسد که رئالی‌ها برای متقاعد کردن لوپس جهت ترک برنابئو کار سختی در پیش دارند.

نشریه ABC‌ اسپانیا روز گذشته (یکشنبه)خبری منتشر کرد حاکی از آن که سنگربان گالیسیایی رئالی‌ها صراحتاً‌ به هم‌تیمی‌هایش گفته است: من به تغییر تیم فکر نمی‌کنم. جای من اینجاست. رئال خانه من است و در مادرید خواهم ماند.

این نشریه در همین حال از پیشنهاد ناپولی به رئال مادرید برای جذب لوپز و همچنین احتمال رفتن این دروازه‌بان به موناکو به عنوان بخشی از مبلغ خرید خامس رودریگس، مهاجم کلمبیایی تیم فرانسوی خبر داده است که لوپس هر دوی آنها را رده کرده است.

The battle over the Bernabeu (1) حضور سه دروازه بان درجه یک در تمرین یک تیم می تواند یکی از نوادر تاریخ فوتبال به شمار برود.

ایکر کاسیاس به عنوان دروازه بانی که پنج سال به عنوان بهترین دروازه بان جهان انتخاب شده است، در کنار کیلور ناواس، یکی از سه دروازه بان برتر جام جهانی و دیگو لوپز، دروازه بانی با کارنامه ای قابل قبول ، هر سه در تمرینات این روزهای رئال حضور دارند.

ویلیام وچی ، مربی دروازه بان های رئال بی تردید تا زمانی که یکی از این سه نفر جدا نشوند، شرایطی عجیب و غیرمعمول را تجربه می کند.

مطالب ورزشی جدید

عکس ناواس همراه دختر و همسرش

فرانک لمپارد به منچستر سیتی انگلیس پیوست

عکس های رونالدو با رونی و فلیچر

گرزمان

لابی الخلیفی با پرز برای دیماریا

منبع : بروز وب

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*