سیمئونه: رئال با 95 میلیون یورو 2 بازیکن می‌خرد، من 8 بازیکن | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

سیمئونه: رئال با 95 میلیون یورو 2 بازیکن می‌خرد، من 8 بازیکن

سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید باز هم بر این موضوع تأکید کرد که اصلی‌ترین تفاوت تیم او و کهکشانی‌‌ها در قدرت خرید بازیکن است | بروز وب

Ancelotti If Nmyshdm coach, went on to the agricultural

سیمئونه: رئال با 95 میلیون یورو 2 بازیکن می‌خرد، من 8 بازیکن

دیه‌گو سیمئونه در تابستان امسال ستارگانی همچون دیه‌گو کاستا، تیبا کورتوا و فلیپه لوئیس را از دست داده و این در حالی است که بزرگ‌ترین خرید تابستانی او ماریو ماندزوکیچ از بایرن مونیخ بوده است. در سمت دیگر شهر مادرید، رئال به تنهایی بیش از 100 میلیون یورو برای خرید دو بازیکن، جیمز رودریگز و تونی کروس خرج کرده و علاوه بر آنها کیلور ناواس را هم به خدمت گرفته است.

سیمئونه که تیمش فرداشب در بازی رفت سوپرجام اسپانیا میهمان کهکشانی‌هاست، با اشاره به این تفاوت اظهار داشت: ما هفت یا هشت بازیکن داریم که همه آنها روی هم 95 میلیون یورو می‌ارزند و آن وقت رئال با این مبلغ دو بازیکن می‌خرد. میان دو تیم تفاوت است اما باشگاه ما همیشه این خلاقیت را داشته که این تفاوت را به شیوه‌ای دیگر جبران کند. ما در حال شکل دادن به یک گروه هستیم و یک گروه فقط از 11 بازیکن تشکیل نمی‌شود بلکه 18 تا 20 بازیکن می‌خواهد.

سمیئونه در ادامه ادعا کرد که تیمش می‌تواند بدون دیه‌گو کاستا، مهاجم اسپانیایی و برترین گلزن فصل گذشته خود که راهی چلسی شده است، نتیجه بگیرد.

وی افزود: ساختار تیم تغییر نخواهد کرد. انگیزه و جنگندگی تیم مثل فصل گذشته خواهد بود، چون هسته اصلی تیم این دو فاکتور را دارد. این به ما ثبات می‌دهد تا همان فلسفه‌ای را که در فصل گذشته داشتیم، حفظ کنیم.

اتلتیکومادرید فصل گذشته در سوپرجام اسپانیا تنها به خاطر گل‌زده کمتر در خانه حریف به بارسلونا باخت. امسال اما سیمئونه می‌خواهد این جام را کسب کند، هرچند دلخوشی از آن ندارد.

سیمئونه عنوان کرد: سوپرجام بیشتر از جنبه ورزشی‌اش و از نظر مالی اهمیت دارد. این جام دو بازی در ابتدای فصل است که تلویزیون بابت پخش آن پول می‌دهد. فینال تک بازی است، نه دو بازی. پارسال ما تا یکقدمی کسب آن رفتیم اما حالا باید تلاش بیشتری برای بردنش انجام دهیم.

بازی رفت سوپرجام اسپانیا پس فردا شب به میزبانی رئال مادرید برگزار می‌شود.

منبع : تسنیم

جدیدترین مطالب فوتبالی

چه کسی لباس های رونالدو را طراحی میکند؟

آنجلوتی: اگر مربی نمیشدم،به سراغ کشاورزی میرفتم

بازیکن های رئال در آث میلان

 

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*