انتقام گیری دختر دانشجو از استاد هوس باز | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

انتقام گیری دختر دانشجو از استاد هوس باز

انتقام گیری دختر دانشجو از استاد هوس باز , دختر جوانی که به قصد انتقام‌گیری از استادش، تصاویر خصوصی اعضای خانواده او را همراه مطالب تهدیدآمیز در فضای مجازی منتشر کرده بود، تحت تعقیب پلیس فتای غرب استان تهران قرار گرفت.

student-girl-revenge-capricious

بروز وب , اخبار جدید , اخبار جدید 93 , اخبار تجاوز , انتقام از استاد
 
به گزارش بروز وب، چند روز پیش مردی با حضور در شعبه هشتم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار، از انتشار عکس های خانوادگی اش در فضای مجازی خبر داد. شاکی با معرفی خود به عنوان مترجم زبان، افزود: از طریق یکی از دوستانم مطلع شدم تصاویر خصوصی اعضای خانواده ام در فضای مجازی منتشر شده که با بررسی موضوع متوجه شدم علاوه بر انتشار تصاویر، مطالبی غیرواقعی و تهدیدآمیز به من نسبت داده شده و حتی من یک فرد کلاهبردار معرفی شده ام و همین موضوع باعث بروز مشکلاتی برای خانواده ام شده و موقعیت کاری ام را نیز به خطر انداخته است.

با شروع تحقیقات و به دستور مهدی سلیمانی، دادیار پرونده، ماموران ردپای زن جوانی را در این ارتباط به دست آوردند و در ادامه اطلاع یافتند این زن به یکی از کشور های آسیایی رفته است. با مشخص شدن هویت متهم اینترنتی و در ادامه تحقیقات از شاکی معلوم شد متهم فراری پیش از این شاگردش بوده و مدتی پیش در پی اختلاف هایی، مانع از حضور او سر کلاس شده و دختر جوان نیز وی را تهدید کرده و از آن زمان، دیگر خبری از او نداشته و گمان نمی برده وی به قصد انتقامگیری، دست به چنین کاری بزند / Broozweb بنابراین گزارش، جستجوی ویژه پلیس برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

 
به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*