اتفاقات عجیب در اردوی تیم ملی | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

اتفاقات عجیب در اردوی تیم ملی

از گریه بازیکنان تیم ملی در رختکن تا گریه مترجم کیروش آریا قاسمی | بروز وب

Strange happenings at the national team camp (1)

کارلوس کی‌روش:درباره صحبت‌هایش در رختکن که به قول جواد نکونام فضای عجیبی را رقم زده بود، گفت: اتفاقی که آنجا افتاد راجع‌ به قلب و جان ما بود، وقتی شما کاری را با قلبتان انجام می‌دهید تا آخر به یادتان خواهد ماند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا به ایران باز خواهد گشت یا خیر؟ گفت: نمی‌خواهم دوباره وارد این صحبت‌ها شوم. این رقص آخرمان بود./آخرین اخبار تیم ملی

Strange happenings at the national team camp (2)کاپیتان تیم‌ملی جواد نکونام در مورد اینکه آیا کی‌روش در رختکن از بازیکنان خداحافظی کرده و بودن او چه کمکی به فوتبال ایران خواهد کرد گفت: کی‌روش در رختکن خداحافظی نکرد. بودن یا نبودن مربی هم به فدراسیون و وزارت برمی‌گردد اما اقدامات او ماندگار است ای کاش شما در رختکن بودید و می‌دید که چه اتفاقی رخ داد.
وی در مورد اینکه آیا کی‌روش احساسی شده بود گفت: من در مورد این مسئله نمی‌توانم چیزی بگویم بهتر است بازیکنان دیگر صحبت کنند.
نکونام در مورد اینکه آیا کی‌روش در رختکن بازیکنان را تحت تاثیر خود قرار داده بود گفت: شما ببینید ما 24 بازیکن بودیم اگر یک یا دو بازیکن اعتراض کنند حرف است اما واقعا ما یک تیم بودیم و هم‌اکنون هم یک تیم ناراحت است. اگر یک یا دو بازیکن معترض باشند می‌شود گفت که مربی خوب نبود اما ما یک تیم بودیم و هیچ مشکلی وجود نداشت./آخرین اخبار فوتبال ایران

Strange happenings at the national team camp (4)آرین قاسمی (مترجم کی‌روش) هنگام ترجمه پاسخ سرمربی ایران در مورد اتفاقات رخ‌ داده داخل رختکن بغض کرده بود و اشک می‌ریخت.

کی‌روش پس از بازی با بوسنی گفته بود، بارها آمادگی‌ام را اعلام کردم که دوست دارم این پروژه را جلو ببرم. اما هیچ پیشنهاد منسجم و محکمی به من داده نشد. کار در ایران باعث افتخار من بود. من همیشه ملت ایران را در قلبم نگه می‌دارم.

پس از شکست ایران مقابل بوسنی در رختکن تیم ملی چند نفر از بازیکنان به شدت ناراحت بودند و گریه می‌کردند که کی‌روش با آنها صحبت کرد و دلداری‌شان داد.

تیم ملی بامداد فردا وارد تهران می‌شود و کی‌روش که قراردادش با فدراسیون به پایان رسیده است نیز به همراه تیم ملی به تهران می‌آید./اخبار تیم ملی

Strange happenings at the national team camp (3)

آخرین مطالب ورزش داغ

صعود مرموزانه یونان با گل ساماراس

الجزایر تنها جا مانده مسلمان در جام جهانی ۲۰۱۴

عکس ۱۲ سال پیش علیرضا حقیقی

منبع : خبر گزاری های ایران

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*