نباید قیمت نان افزایش یابد | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

نباید قیمت نان افزایش یابد

به گفته مسئولان عالی رتبه در ماه مبارک رمضان قیمت نان افزایش نمی یابد | بروز وب

Should not increase the price of bread

علیرضا مروت پور دبیر انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات نان توضیح داد:

وضعیت نان در کشور و مسایل مربوط به آن یک مساله سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بوده و دولت در این زمینه همیشه مشکل اساسی داشته است، چرا که نان عنصر جدایی‌ناپذیریی از سفره‌های مردم است و دولت با توجهی که به قشر آسیب‌پذیر جامعه دارد با تغییر در قیمت آن می‌تواند به قشر آسیب‌پذیر لطمه‌ وارد کند.

وی درباره وضعیت تامین نان در ماه مبارک رمضان نیز گفت: در ماه رمضان هیچگاه مشکل تامین نان موردنیاز مردم وجود نداشته است و قطعا نان در ماه رمضان با کیفیت بهتری تولید خواهد شد. از سوی دیگر مصرف نان‌های سنتی در ماه رمضان با افزایش مواجه می‌شود.

مروت پور با اشاره به برخی مشکلات سهمیه آرد کارخانه‌های تولید نان صنعتی توضیح داد: در این زمینه با تغییر هر دولتی مشکلاتی وجود داشته است. در اواخر دولت قبل ما مشکلات زیادی داشتیم و در دولت فعلی هم مشکلاتی در این خصوص وجود دارد. مدیران عامل و منطقه‌ها تغییر کرده‌اند و همین امر باعث بروز مشکلاتی شده اما کشور تاکنون با کمبود نان مواجه نشده است.

مطالب پیشنهادی

گردنبند GPS برای یوزپلنگ های ایرانی

متن پیام رئیس‌جمهوری برای تیم ملی فوتبال

منبع : ایسنا

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*