ماهواره بلندگوی شیطان | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

ماهواره بلندگوی شیطان

طائب رئیس قرارگاه عمار گفت : ماهواره‌ها بلندگوی شیطان هستند | بروز وب

Tayb Satellite speakers are evil

حجت‌الاسلام مهدی طائب در همایش بصیرت‌افزایی با موضوع آسیب‌های ماهواره اظهار کرد: کسانی که به دنبال هوای نفسانی و شیطان‌پرستی هستند، اسیر ماهواره می‌شوند در حالی که خداپرستان از تماشای برنامه‌های شیطانی ماهواره پرهیز می‌کنند.

وی با بیان این‌که ماهواره‌ها ترویج بی‌دینی می‌کنند، اضافه کرد: شبکه‌های به ظاهر فرهنگی اجتماعی ماهواره‌ای فرهنگ دینی خانواده‌های ما به ویژه نسل جوان را نشانه گرفته‌اند.

وی با اشاره به هزینه‌های زیادی که برای تهیه و تولید برنامه‌های ماهواره‌ای صرف می‌شود، ادامه داد: غرب با هزینه بسیار زیادی که علیه باورهای اعتقادی ما می‌کند، می‌خواهد از ماهواره جهت تزریق سم مهلک فرهنگی در راستای ترویج بی‌دینی و بی‌عفتی در نظام اسلامی استفاده ابزاری کند./بروز وب

این استاد حوزه و دانشگاه القای یأس و ناامیدی بین مردم، ترویج تفکر پوچ‌گرایی، تضعیف بنیه اعتقادی، تخریب شخصیت و فروپاشی خانواده‌ها را از آسیب‌های ناشی از تماشای برنامه‌های ماهواره‌ای دانست.

وی اشاعه بی‌اخلاقی و فحشاء، ترویج بی‌حجابی و فرهنگ غربی و تزلزل در بنیان خانواده‌ها را از دیگر آسیب‌های ماهواره به عنوان مهمترین سلاح دشمن در جنگ فرهنگی علیه این نظام عنوان کرد./اخبار سیاسی

وی بیان کرد: این آسیب اجتماعی همواره در کمین خانواده‌ها و جوانان ماست و هوشیاری، بصیرت و آگاهی در خصوص تهدیدهای این بلندگوی شیطان به عنوان یک ضرورت باید به آحاد مختلف مردم تذکر داده شود.

طائب خاطرنشان کرد: مهمترین راهکار مقابله با این فرهنگ ابتذال، تلاش برای تقویت باورهای دینی و تقوای الهی، توأم با آگاهی‌بخشی به مردم است.

وی تصریح کرد: معنویات و اعتقادات دینی را می‌توان جایگزین انحطاط، بی‌هویتی و افسردگی که حاصل استفاده از ماهواره است، کرد تا زندگی سعادتمندی شکل بگیرد.

در این همایش حجت‌الاسلام طائب به پرسش‌های حاضران در موضوعات مختلف پاسخ داد.

منبع:ایسنا

مطالب مربوط

رابطه جنسی دختر جوان با دو پیرمرد

بالا بردن روحیه سربازان از طریق رابطه جنسی

رابطه جنسی این زن با کودک

 

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*