حرف های قبل از خودکشی رابین ویلیامز به دخترش | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

حرف های قبل از خودکشی رابین ویلیامز به دخترش

پس از این که رابین ویلیامز خودکشی کرد حرف های وی قبل از خودکشی خود که به دخترش گفته بود را برایتان قرار داده ایم که جالب است و پیشنهاد میکنیم بخوانید.بروز وب

robin-williams-words-before-his-suicide

حرف های قبل از خودکشی رابین ویلیامز به دخترش

آخرین پست رابین ویلیامز در اینستاگرام به دخترش تقدیم شده و نوشته است: “همیشه دختر کوچولوی من باقی خواهی ماند” . رابین ویلیامز در روز دوشنبه 11 آگوست به علت خودکشی در سن 63 سالگی با این جهان وداع کرد. او چند هفته پیش آخرین پست اینستاگرام خود را گذاشت. این پست به مناسبت تولد 25سالگی دخترش Zelda گذاشته شده است. عکس پست شده، از دوران کودکی دخترش است و Robin در کنارش ایستاده است.

Robin Williams در زیر این عکس نوشته است: “تولدت مبارک بانو Zelda Rae Williams! یک چهارم قرن سن داری ولی همیشه دختر کوچولوی من باقی خواهی ماند. تولدت مبارک. عاشقتم.”

Zelda دختر Robin و همسر دومش Marsha Garces است که در 31ام ژوئن تولد 25 سالگی خود را جشن گرفت. یک روز قبل از تولدش او یک عکس از دوران کودکی‌اش را به اشتراک گذاشت و نوشت “به جز رنگ طلایی موهایم چیز خاصی تغییر نکرده است. ممنونم که منو 9 ماه تو رحمت تحمل کردی! عاشقتم.” (William و Grace از سال 1989 تا 2008 با هم زندگی کردند و قبل از آن Williams با همسر اولش Valerie Velardi، 10 سال زندگی کرد تا اینکه در سال 1988 از او جدا شد.)

Williams و همسر سومش Susan Scheider در اکتبر سال 2011 ازدواج  کردند. Shneider به خاطر این مرگ ناگهانی به نیابت از خانواده‌ی Williams بیانیه‎ای به US Weekly ارسال کرد و در مورد مرگ او توضیح داد :”امروز صبح من، همسر و بهترین دوستم را از دست دادم، و جهان یک انسان و هنرمند دوست داشتنی را از دست داد”. این طراح گرافیک اضافه کرد: “واقعا دلم شکسته است. به نیابت از خانواده‌ی Robin از شما می‎خواهیم که حریم شخصی ما را در ایام این سوگواری حفظ کنید. امیدوارم که تمرکز خود را بر مرگ نگذاشته و به لحظات بیشماری که او خنده و شادی را برای شما به ارمغان آورد فکر کنید.”

این بازیگر نامدار، صاحب فرزند پسری به نام Zachary از همسر اولش Valerie و Cody از همسر دومش Garce نیز می‌‌باشد.

منبع : سیمرغ

http://broozweb.com/?s=%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%B4%DB%8C

خودکشی یک دختر چینی به دلیل تنهایی

بازیگر زن هالیوود همسر خودرا به قتل رساند!

کتک زدن پلیس توسط زن چینی

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*