آزاد شدن سربازان اسیر توسط جیش العدل | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

آزاد شدن سربازان اسیر ایرانی توسط جیش العدل

آزاد شدن سربازان اسیر توسط جیش العدل و دقایقی بیش ۵ سرباز ایرانی که چندی پیش توسط گروهک تروریستی جیش العدل ربوده شده بودند توسط سربازان گمنام امام زمام وبروبچه های سپاه پاسداران شناسایی ودر عملیات بسیار سنگین حدود ۱۱ سرباز که هنوز تبعه ی آن ها مشخص نیست را از دست گروهک تروریستی جیش العدل آزاد نمودند که ازبین ۱۱ نفر سرباز ربوده شده ۵ ایرانی هم حضور دارند.

released-by-iranian-soldiers-captured-by-the-jaish-e-adl آزاد شدن سربازان اسیر ایرانی توسط جیش العدل

یک مقام آگاه امنیتی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، با اشاره به خبر آزادی مرزبانان ربوده شده در سراوان گفت:‌ این سرباز‌ان ساعاتی قبل از سوی گروهک تروریستی موسوم به جیش‌العدل تحویل مقامات ایرانی حاضر در پاکستان شدند. 

به گزارش فارس، ساعتی پیش خبر آزادی مرزبانان ربوده شده کشورمان از سوی گروهک تروریستی جیش‌العدل منتشر شده بود. 

به دنبال ربوده شدن 5 نفر از مرزبانان ایرانی در منطقه جکیگور در شرق ایران که در شامگاه 17 بهمن ماه اتفاق افتاد، گروه موسوم به «جنبش جیش العدل»  روز شنبه 19 بهمن ماه با انتشار تصاویری در توییتر خود مسولیت ربودن این پنج مرزبان ایرانی را بر عهده گرفت. 

این گزارش حاکی است گروهک “جیش‌العدل” روز چهارم فروردین در بیانیه‌ای مدعی شد که یکی از مرزبانان ایرانی گروگان گرفته شده به نام  جمشید دانایی فر را به شهادت رسانده است. 

رامین حضرتی، سجاد زاهانی، جمشید دانایی فر، محمد نظامی و جمشید تیموری 5 مرزبانان ایرانی بودند که توسط گروهک تروریستی جیش‌العدال ربوده شده بودند که از این بین، طبق برخی اخبار گفته می‌شود آقای جمشید دانایی‌ فر توسط این گروه تروریستی به شهادت رسیده است.

بازنشر : بروز وب

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*