بازیکن های رئال در آث میلان | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

بازیکن های رئال در آث میلان

بازیکن های رئال مادرید وقتی افت میکنند و از دوره خوب خود رد می شوند راهی آث میلان میشوند دلیل فروش ارزان بازیکن های بزرگ رئال به میلان چیست در این مطلب چند تا از این بازیکن ها رو برسی میکنیم | بروز وب

رونالدو برزیلی

Real player at AC Milan (2)

اولین نقل و انتقال بین دو باشگاه در هفت سال اخیر بود که در ژانویه ی سال ۲۰۰۷ برنابئو را به مقصد سن سیرو ترک کرد . ارزش این انتقال ۷٫۵ میلیون یورو بود . وقتی که وی به عنوان یک گلزن تمام عیار و بازیکنی که توپ طلا و جام جهانی را برده بود به میلان پیوست انتظارات زیادی از وی شکل گرفت .

Real player at AC Milan (10)عکس رونالدو برزیلی

اما سن بالا و مصدومیت های زیاد مانع درخشش وی شد . بازیکنی که در ۱۷۷ بازی برای رئال ۱۰۴ گل به ثمر رسانده بود حتی گوشه ای از این درخشش در پیراهن رئال را هم نتوانست با پیراهن میلان تکرار کند . وی در فوریه ی ۲۰۰۸ در بازی مقابل لیوورنو دچار مصدومیت شدید زانوی چپ شد و باشگاه را ترک کرد . او در ۲۰ بازی تحت هدایت کارلو آنجلوتی فقط ۹ گل به ثمر رساند .

ریکاردو کاکا

Real player at AC Milan (9)عکس کاکا

بازیکنی که مسیر این انتقال ها را از میلان به سوی مادرید عوض کرد کاکا بود . در سال ۲۰۰۹ سیلیو برلوسکونی یک انتقال تاریخی را رقم زد و با دریافت مبلغ ۶۵ میلیون یورو که در آن زمان یک رکورد محسوب میشد کاکا را به رئال مادرید فروخت . اما با مصدومیت های پیاپی پسر سائوپائولو این انتقال هم مطابق انتظار پیش نرفت . بازیکنی که در میلان مثل خدا پرستش میشد هرگز در رئال مادرید نتوانست گوشه ای از آن عملکرد خوبش در میلان راهم تکرار کند . پس از گذشت ۴ سال از انتقال گران قیمت کاکا به رئال ، وی در یک انتقال رایگان به میلانلو بازگشت . علی رغم اینکه کاکا یکی از بهترین بازیکنان میلان در این فصل بود میلان بدون جام و حتی بدون گرفتن سهمیه ی چمپیونزلیگ فصل را به پایان رساند تا کاکا هم به اورلاندو سیتی بپیوندد

 

امرسون

باشگاه میلان حدود ۶ ماه بعد از این انتقال یک بازیکن برزیلی دیگر را هم از رئال مادرید به خدمت گرفت . بازیکنی که سال ۲۰۰۱ همراه رم قهرمانی سری آ را تجربه کرده بود و این امید به هماهنگی این بازیکن با فوتبال ایتالیا را افزایش میداد . اما اوضاع مطابق انتظار پیش نرفت . پس از دو سال حضور و تنها ۲۷ بازی با پیراهن میلان ، این بازیکن بدون جام قهرمانی در آپریل ۲۰۰۹ در سن ۳۳ سالگی از میلان جدا شد .

 

هونتلار

Real player at AC Milan (6)

همزمان با ورود کاکا به مادرید هونتلار به میلان رفت . این انتقال که به ارزش ۱۵ میلیون یورو بود هم یک انتقال ضعیف بود که بازیکن هلندی را مجبور به ترک باشگاه در یک سال پس از انتقالش به میلان کرد . هونتلار در ۳۰ بازی در یک فصل در میلان فقط ۷ گل به ثمر رساند .

Real player at AC Milan (7)

عکس هونتلار

و بازیکن های دیگر رئال که آخر راهی میلان شدند:

بکهام

Real player at AC Milan (4)عکس بکهام در رئال مادرید

Real player at AC Milan (3)عکس بکهام در میلان

 

روبینیو

Real player at AC Milan (8)عکس روبینیو در رئال مادرید

Real player at AC Milan (5)عکس روبینیو در آث میلان

 

حالا دیگو لوپز

از پایتخت اسپانیا به میلان منتقل شده با این پیشینه ی ضعیفی که از انتقال های صورت گرفته بین دو باشگاه وجود دارد . باید دید وی هم یک شکست دیگر خواهد بود یا میتواند ورق را برگرداند .

Real player at AC Milan (1)عکس دیگو لوپز در میلان

منبع اختصاصی : بروز وب

مطالب ورزشی

عکس تمرین رئال مادرید

گام بلند رونالدو برای آقای گل تاریخ مادرید

عکس های جدید خامس رودریگز

۲۸ مین انسان محبوب فرانسه زیدان

مدل موهای راموس کار این آرایشگره

شباهت عجیب ناواس به سانتیاگو برنابئو

تحویل توپ طلای جام جهانی با آقای گل خامس رودریگز

عکس ناواس همراه دختر و همسرش

عکس های رونالدو با رونی و فلیچر

جنگ داخلی اسپانیا/خطر حذف بارسا از لالیگا

 

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*