فاجعه هسته‌ ای در شبه جزیره کره شمالی | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

فاجعه هسته‌ ای در شبه جزیره کره شمالی

رهبر کره شمالی در جدیدترین اظهارات خود درباره بروز یک فاجعه گسترده هسته‌ ای در شبه جزیره کره که تبعات آن آمریکا را نیز در برخواهد گرفت، هشدار داد. به گزارش خبرگزاری فرانسه، کیم جونگ اون در پیام سال جدید میلادی درباره بروز جنگ در شبه جزیره کره و یک فاجعه گسترده هسته‌ ای در آن هشدار داد و گفت: این فاجعه گریبانگیر آمریکا نیز خواهد شد و از آن در امان نیست.

Kim Jong-un

وی در ادامه به دفاع از اقدام خود در اعدام شوهر عمه خود پرداخت و مبارزه با فساد تفرقه برانگیز در داخل حزب را با هدف حفظ بقا و تحکیم اتحاد حزب حاکم و نشان دادن خدمت این حزب به مردم جامعه برشمرد.

در تاریخ ۲۲ آذر اعلام شد که تمام اتهامات جانگ سونگ تائک اثبات شده‌ و وی نیز این اتهامات را پذیرفته است. تصمیم‌ در مورد حکم جانگ سونگ تک از سوی دادگاه نظامی ویژه وزارت امنیت کشور اتخاذ شده و در جلسه دادگاه اعلام شده است.

به دنبال مرگ کیم جونگ ایل٬ رهبر پیشین کره شمالی در سال ۲۰۱۱ جانگ سونگ تائک به کیم جونگ اون٬ رهبر فعلی کره شمالی و پسر کیم‌ جونگ ایل کمک کرد تا قدرت را در دست بگیرد.

منبع : خبرگزاری مهر

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*