بازی آنلاین پنالتی زدن | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

بازی آنلاین پنالتی زدن

بازی آنلاین پنالتی زدن

بازی آنلاین پنالتی

با کیفیت نسبتآ خوب برای علاقه مندان به بازی های ورزشی مخصوصآ رشته پرطرفدار فوتبال. در این بازی آنلاین شما وارد رقابت با 16 تیم اروپایی خواهید شد و با آنها پنالتی مسابقه میدهید.تیم ها در 4 گروه 4 تیمی قرار خواهند گرفت و در صورتی که بازیها راببرید به مرحله بعد راه خواهید یافت.پس این بازی پنالتی آنلاین از سری بازی های فوتبال آنلاین را حتمآ امتحان کنید.

نحوه ورود به بازی : کمی صبور باشید تا بازی کاملآ لود شود.این بازی حجمی حدود 5 مگابایت دارد.بعد از لود بازی بر روی گزینه Start کلیک کنید و سپس یکی از تیمها را انتخاب کنید و بر روی Confirm کلیک کنید و در ادامه بر روی Continue کلیک کنید تا رقابت آغاز گردد.

راهنما بازی:  این بازی با موس انجام میشود و کافیست با تنظیم جهت و قدرت توپ را به سمت دروازه شوت کنید.برای گرفتن پنالتی نیز قبل از شوت حریف با مشاهده علامت دست به سمت آن شیرجه یزنید.

توجه: در صورت مشاهده مشکل در اندازه تصویر بازی، بروری بازی دکمه سمت راست موس را بزنید و گزینه Show All را انتخاب کنید. تا به اندازه استاندارد تغییر کند.

در ضمن تا لود کامل بازی و مشاهده منوی بازی تحمل فرمائید.حجم این بازی 5 مگابابت می باشد.

ورود به صفحه اصلی بازی های آنلاین

منبع بازی : بروز وب

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*