مهران مدیری با سریال جدیدش به تلویزیون باز میگردد | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

مهران مدیری با سریال جدیدش به تلویزیون باز میگردد

مهران مدیری بازیگر و کارگردانی که محبوب بسیاری از ایرانیان است و طرفداران بسیاری در نزد تماشاگران سریال ها و فیلم های طنز دارد مدتی است که از تلویزیون ایران بنا به دلایلی دور بوده ولی پس از مدت ها با تولید و ساخت سریال جدیدش به نام ” اتاق عمل ” به تلویزیون باز خواهد گشت.در این ادامه این مسئله گفا و گوی کوتاهی با مهران مدیری انجام شده است که به حضورتان میرسانیم.

Mehran Modiri

مهران مدیری با سریال جدیدش به تلویزیون باز میگردد

کارگردان سریال”اطاق عمل” با بیان اینکه خیلی خوشحالم که توانستیم بار دیگر به سازمان صدا وسیما بازگردم، گفت: جای خوشحالی است که این مخاطب عظیم را داشته باشیم وامیدوارم که «اتاق عمل» ‌کار خیلی خوبی شود و رضایت مردم را دربر داشته باشد.

طبق اعلام شبکه تهران، در جلسه ای که با حضور ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی، سید علی اکبر محمودی مدیر گروه فیلم وسریال شبکه تهران در خصوص این سریال و روند کاری آن تشکیل شد، مهران مدیری کارگردان سریال ” اطاق عمل ” گفت: روند کاری این سریال به خوبی در حال جلو رفتن است و داستان این سریال پیرامون درباره اتفاقاتی است که در اتاق عمل بیمارستانی رخ می‌دهد و….

سریال طنز “اطاق عمل” به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی حمید رضا مهدوی اکنون در مرحله پیش تولید و نگارش فیلمنامه است. این سریال طنز در 90 قسمت 40 دقیقه ای برای مخاطبان شبکه تهران تولید خواهد شد.

منبع : نسیم آنلاین

مطالب مرتبط با مهران مدیری

مهران مدیری و شب های برره ۲

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون با پیمان قاسم‌خانی

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*