لیونل مسی ایرانی است | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

لیونل مسی ایرانی است

بله! شما هم شاید مثل من تعجب کنید و باور نکنید که مسی، فوتبالیست مشهور آرژانتینی ایرانی باشد! اما باید بدانید این بازیکن مشهور جهان نژاد آریایی و تباری ایرانی دارد.

برای توضیح این حقیقت باید به نود و سه سال پیش برگردیم.کمال‌الدین مسگرزاده، یکی از اهالی شهر ری بود که در بیست سالگی برای پیدا کردن کار، شهر و دیار را رها کرده و در بندر بوشهر سکونت گزیده بود. کمال‌الدین، پس از دو سال کار در بندرگاه، نخست به‌عنوان باربر ساده و در ادامه به‌عنوان سرباربر، تصمیم گرفت در جستجوی زندگی بهتر راهی سفر شود. سفری بین‌قاره‌ای با یک کشتی تجاری ایتالیایی، که بیش از ده ماه به طول انجامید.

تصویر کمال‌الدین مسگرزاده، جد اعلای لیونل مسی، اثر مرجان اندرودی

lionel-messi-is-of-iranian-descent

مقصد اولیه کشتی ایتالیا و مقصد نهایی‌اش آرژانتین بود. وقتی پس از ده ماه دریانوردی، مسگرزاده همراه با همسفران ایتالیایی‌اش به آرژانتین رسید، مفتون طبیعت زیبای آن شد و تصمیم گرفت در همان کشور بماند. شش ماه اول به سختی گذشت. کمال‌الدین زبان آرژانتیتی نمی‌دانست و کسی را نیز نمی‌شناخت. اما پس از شش ماه تمرین زبان، در مزرعه کشت سویای خوان‌آلفردو در دره ریونگرو مشغول به کار شد. مسگرزاده به‌زودی مراتب ترقی را طی کرد و در کمتر از یک‌سال از یک کارگر ساده، به سرکارگر بخش روغن‌گیری مزرعه خوان آلفردو رسید.

لیونل مسی ایرانی است؟

خوان‌آلفردو با مشاهده همت و پشتکار مسگرزاده، به او بسیار علاقمند شده بود و او را مسی صدا می‌کرد. خوان‌آلفردو چندی بعد دخترش جورجیا را نیز به عقد او درآورد و به این ترتیب کمال‌الدین و جورجیا زندگی خوشی را در کنار هم در مزرعه آغاز کردند که حاصل آن فرزندانی به نام‌های دیه‌گو، جمال‌الدین، خورخه نستور، فرانسیس، کریستینا بیگم و گابریل بود. همه‌چیز به خوبی و خوشی پیش می‌رفت تا این‌که در جریان سیل دره ریونگو، تمام مزارع دره زیر آب رفت و مزرعه خوان‌آلفردو نیز بکلی نابود شد. خوان‌آلفردو پس از این حادثه مشاعرش را از دست داد و کمال‌الدین و جورجیا مجبور شدند او را به یک تیمارستان محلی بسپارند و به بوئنوس‌آیرس مهاجرت کنند.

لیونل مسی ایرانی است؟

دوران اقامت کمال‌الدین و جورجیا در بوئنوس‌آیرس دورانی سخت بود. در این دوران کمال‌الدین در یک دفترخانه اسناد رسمی به رونویسی اسناد می‌پرداخت و جورجیا در خانه‌های اعیان شهر کلفتی می‌کرد. گابریل، آخرین فرزند آنها در این دوران به دنیا آمد. دیری نگذشت که کمال‌الدین و جورجیا بر اثر فشار زیاد کار دار فانی را وداع کردند و همسایگان، هریک از فرزندان آن‌دو را به یتیم‌خانه‌ای سپردند. گابریل هفت‌ساله در یتیم‌خانه سان‌دیه‌گو بزرگ شد و دوران کودکی، نوجوانی، جوانی و حتی میانسالی خود را در آنجا گذراند. حضور اوا ـ که به نوبه خود دختر یتیمی بود که در بخش دخترانه یتیم‌خانه بزرگ شده بود ـ اولین و آخرین روزنه امید در زندگی گابریل بود.

آیا لیونل مسی ایرانی است؟

این روزنه امید به ازدواجی عاشقانه انجامید و گابریل و اوا زندگی فقیرانه اما سرشار از عشق و عاطفه‌ خود را در اتاقی زیرشیروانی آغاز کردند. حاصل این ازدواج عاشقانه، تنها یک فرزند بود که نامش را خورخه هوراکیو گذاشتند. خورخه هوراکیو نیز همچون پدر و مادرش در فقر بزرگ شد و در فقر رشد کرد و نتوانست به تحصیل ادامه دهد. او در نوجوانی به کار در یک کارخانه تولید واکس کفش پرداخت و همان‌جا بود که در سال ۱۹۸۵ با سلیا ماریا کوچیتینی که یک نظافتچی نیمه‌وقت بود ازدواج کرد. آنها نیز چند سال بعد صاحب فرزندی شدند که نامش را «لیونل آندرس» گذاشتند. فرزندی که پس از چندی به یکی از بهترین فوتبالیست‌های جهان تبدیل شد.

Lionel Messi is the Iranian?

چندی پیش، کالج هلند، لیونل مسی را «باهوش‌ترین فوتبالیست دنیا» اعلام کرد. ما حتی اگر حقایق فوق را هم نمی‌دانستیم، از نتیجه تحقیقات کالج هلند متوجه این حقیقت می‌شدیم که در سر لیونل مسی، هوش آریایی و در رگ‌های او خون آریایی جریان دارد.گفتنی است که این یادداشت خواندنی، با ۲۵۸ بازنشر و ۵۰۲ لایک (محبوبیت) مورد استقبال کاربران فیس بوک قرار گرفته است.

 نه جدی جدی باور کردین؟ d جک و طنز نوشته های باحال و جدیدkh جک و طنز نوشته های باحال و جدید

منبع : سیتنا

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

17 نظر

 1. آقا برو خودتو سیاه کن مگه فقط ما تو کل جهان آریایی هستیم که میچسبونیش به ما با کلی داستان بافیو اکسی زایع فتوشاپی که اگه زوم کنی معلومه که فتوشاپه حتا نوک سیبیلاش سافه !! یعنی این فتوشاپتون منو کشته

 2. عزیزم شبیه بازیگر نیست… عکس خود مسیه که فتوشاپش کردن….ههه ههه ههه ههه …

 3. مثلا که چی ؟؟؟؟؟ چیو میخوای ثابت کنی؟؟ هااااااااا؟؟؟

 4. من که اصلا نخوندم, همين که عکس اولشو ديدم فهميدم فوتوشاپه
  چرا مردم و مى ذارى تو خمارى اخه!!!!!:D

 5. خر خودتی مسخره

 6. این حرف های مسخره چیه
  مگه هرکس تودنیا باهوش بود ایرانی وآریایی
  اصلا می خوام بدونم برچه اساس ومدرک این داستان ها روسرهمکردید
  این حرف ها به گوش مسی نرسه لطفا

 7. خیلی مسخره فتو شاپ کردین من اصلا نگاشم نکردم مطالبو البته

 8. آخه تا کی بهمون نگن جهان سومییییییی، همین کارا رو میکنین تحويلمون نمیگیرن والا…

 9. سلام عزیزم این مزخرفات چیه اون عکسی که شما با آپلود گردی یه بچه ی 30 روزه می تونه با فتوشاپ درست کنه آبروی ایران و بردی اگه یه خارجی اینو بخونه آبرومون آبروی کفتار میشه خیلی برام مهمه که بدونم تحصیل شما در چه حدیه که این مزخرفات رو تو سایت گذاشتی عقل و رفتار و گفتار آدمایی مثل شما باعث شده به ما بگن جهان سومی با وجود آدمایی مثل شما ایران هیچ وقت رشد نمیکنه اگه یک هزارم درصد مسی ایرانی باشه که نیست با اون گلی که به ایران زد برات متاسفممممممممممم که اونو ایرانی خطاب می کنی واقعاااااااا برات متاسففففمممم

 10. اااااااااااااااااای بااباا،چرا انقد حرص میزنید!نویسنده به این خوبی با ذوق و خلاقیت نشسته ی طنز جالب گفته جای ……!
  مثلا فکر میکنید عقل کلید؟خب بچه ی دو ساله هم اینا رو میفهمه.فتو شاپ و طنزو اینا رو.
  انقد در مورد همه چی زود جبهه نگیرید!!!!!!!!!!
  خیلی هم خوب بود و جالب.مر30

 11. خییییییییییییلی باحال بووووووووود هاهاهاهاهاها….. خیلی خندیدم تازه من دخترمو که مسی رو دمست داره صدا کردم و با هیجان براش خوووندم هر دو تامو ن رفتیم سر کار ناجوووووور

 12. یعنی عااااااااااالی بود…به خصوص کریستینا بیگم!!

 13. یعنی عاشق کسی ام که اینقد دقیق داستان سر هم کرده!!!!خلاقیتت منو غش غش…!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*