کولو توره:با زبان روزه هم در جام جهانی بازی خواهم کرد | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

کولو توره:با زبان روزه هم در جام جهانی بازی خواهم کرد

توره مدافع مسلمان تیم ملی ساحل عاج گفت: در ماه مبارک رمضان  حتی در زمان بازی هم  روزه خواهم گرفت | بروز وب

Kolo Toure language, time of day will play in World Cup

مدافع تیم لیورپول انگلیس اظهار داشت: یک بازیکن قطعاً به نظم و انضباط نیاز دارد. برای من سختی روزه گرفتن در ماه رمضان تنها در همان پنج روز نخست این ماه است و پس از آن بدنم شروع به تطبیق با این وضعیت کرده و واقعاً احساس خوبی به من دست می‌دهد.

توره افزود: روزه بدن را پاک می‌کند و من پس از ماه رمضان احساس می‌کنم قوی‌تر شده‌ام. فکر می‌کنم اینکه ماه رمضان می‌تواند شما را واقعاً قدرتمند کند، حیرت‌آور است. در تمام سال‌هایی که فوتبال بازی کرده‌ام حواسم به ماه رمضان بوده است. در این ماه خیلی مهم است که شما تغذیه خوبی داشته باشید. خیلی مهم است که خوراک مناسب داشته باشید چون هم ممکن است اضافه وزن پیدا کنید هم امکان دارد دچار ضعف شوید.

مدافع تیم ملی ساحل عاج تصریح کرد: نوشیدن مایعات در این ماه برای بازیکنان بسیار مهم است. همچنین باید حواس‌تان به کارهایی که انجام می‌دهید نیز باشد چون بدن‌تان در حال انرژی از دست دادن است. همه پزشکان و اعضای باشگاه به من برای داشتن یک رژیم غذایی مناسب کمک می‌کنند تا احساس بهتری در طول ماه رمضان داشته باشم.

مطالب پیشنهادی

مسی دوباره توسط پلیس اسپانیا بازجویی خواهد شد

مسی برای چندمین بار در بازی با اسلوونی دچار تهوع شد

پیش بینی یک لاک پشت برای بازی های جام جهانی

باز نشر : بروز وب

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*