کریم بنزما تا 2019 با رئال تمدید کرد | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

کریم بنزما تا 2019 با رئال تمدید کرد

کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید تا سال 2015 با مادریدی ها تمدید قرار داد کرد | بروز وب

Karim Benzema to Real Madrid in 2019 with renewed

بازیکن فرانسوی در رئال تا به اینجا ۲۳۵ بازی داشته و ۱۱۱ گل به ثمر رسانده است.در طی مدت حضورش در رئال یک جام قهرمانی اروپا یک جام قهرمانی لیگ و دو کوپا دلری و یک سوپرکاپ اسپانیا را با رئال بدست آورد!

بنزما که با رئال قرارداد جدیدی امضا کرد ۵ سال دیگر یعنی تا سال ۲۰۱۹ در رئال خواهد بود.او در تابستان ۲۰۰۹ به رئال پیوست.اولین بازی خود را در ۲۹ آگوست ۲۰۰۹ در رئال را مقابل دیپورتیوو انجام داد و اولین گل خود با پیراهن رئال را در ۲۰ سپتامبر همان سال در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل خرز به ثمر رساند.بهترین آمار گلزنی او به سال ۲۰۱۱-۱۲ برمیگردد که ۳۲ گل در یک فصل به ثمر رساند.

در فصلی که گذشت او با داشتن ۵۲ بازی فقط ۲۴ گل زد که آمار خوبی به نظر نمیرسد اما گل او به بایرن در مرحله رفت نیمه نهایی چمپیونز راه رئال را برای دسیما باز کرد.او ۵ گل از ۲۴ گلش را در چمپیونزلیگ به ثمر رساند.

جدا از روند نه چندان خوب گلزنیش او مهاجمیست که به خوبی با بقیه بازیکنان تیم تعامل میکند و پاسکاری های خوبی با کریستیانو و دیگر ستارگان تیم کهکشانی انجام میدهد که سبک بازیش را منحصر به فرد میکند طوری که هر ساله جزء بهترین پاس گل دهندگان تیم در پایان فصل قرار میگرفت.

جدیدترین مطالب ورزشی

جنگ بهترین ها بر سر چارچوب برنابئو

عکس ناواس همراه دختر و همسرش

اعلام تاریخ دیدار های سوپر کاپ اسپانیا

گرزمان

بازنشر : بروز وب

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*