آسیب های مصرف قلیان | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

آسیب های مصرف قلیان

طبق گفته پژوهشگران دانشگاه کالیفرنیا آمریکا مصرف قیلیان نیکوتین، کوتینین و مواد سرطان زای زیادی که در تنباکو وجود دارد را وارد بدن انسان میکند.مصرف قلیان که در بین نوجوانان و جوانان کشور ما بسیار زیاد شده است خطر جدی ابتلا به سرطان را افزایش میدهد.

Hookah smoking damage (1)

 

آسیب های مصرف قلیان

پس از مصرف قلیان بدن انسان دچار افزایش شدید (14 تا 91 درصدی ) آکرولئین و بنزن میشود که این دو ماده تاثیر زیادی در ابتلا به بیماری سرطان را دارند.

آسیب های قلیان نه تنها در همان لحظه بلکه تا یک تا دو روز ادامه دارد و نیکوتین بدن را تا حد زیادی بالا نگه میدارد که این عمل هم برای بدن بسیار مضر میباشد.

مصرف قلیان که دیگر به یک تفریح در بین نوجوانان و جوانان تبدیل شده است و تنها راه جلوگیری از آن اطلاع رسانی درست میباشد چرا که بسیاری از افراد فکر میکنند که آسیب های قلیان کمتر از سیگار میباشد اما اینطور نیست.

Hookah smoking damage (2)

همچنین کافه ها و قلیان سرا ها که باعث جمع شدن جوانان و نوجوانان در یک محل می باشند تاثیر زیادی در زیاد شدن مصرف قلیان در بین افراد را دارند.

همچنین قلیان برای بیماران مبتلا به سل و آسم و یا نفس تنگی و حتی برای سرماخوردگی نیز بسیار مضر است.

مطالب پیشنهادی

علت نرسیدن به ارگاسم در بعضی از زنان

خوراکی هایی که پوست را براق میکند

خطرات دیازپام، اگزازپام و کلردیازپوکساید

منبع : بروز وب

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*