غذاهایی که ما را از آلزایمر دور میکند | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

غذاهایی که ما را از آلزایمر دور میکند

محققان دانشگاه های اروپایی مقاله ای را تهییه کرده و در آن به ذکر غذاهایی که ما را از آلزایمر دور میکند پرداخته اند | بروز وب

foods-that-keep-us-away-from-alzheimers

غذاهایی که ما را از آلزایمر دور میکند

بر اساس تحقیقاتی که توسط دانشکده پزشکی دانشگاه «راش» در ایالت نیویورک آمریکا انجام شد، محققان و پزشکان به این نتیجه دست یافتند که رژیم غذایی حاوی انواع میوه‌ها، سبزیجات، روغن زیتون، حبوبات و ماهی که در ظرف غذایی سکنه مدیترانه مورد مصرف قرار می‌گیرد، می‌تواند باعث جلوگیری از آلزایمر شود.

به گزارش بروز وب بر اساس این تحقیق که در خبرگزاری رویترز نیز منتشر شده است رژیم غذایی مدیترانه‌ای برای تمامی سنین مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما افرادی که مرز ۶۰ سالگی را گذرانده‌اند باید بیش از سایرین از این رژیم غذایی استفاده کنند.

همچنین بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی ظرف غذایی مدیترانه‌ای مشخص شد که مواد مورد استفاده در این رژیم باعث جلوگیری از بروز بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت و سرطان می‌شود.

«کریستین تانگنی» یکی از محققان این پروژه در این باره به پایگاه اطلاع رسانی تلگراف، افزود: استفاده از رژیم‌های غذایی مناسب به ویژه آن‌ دسته که حاوی مواد مغذی و انواع ویتامین‌ها هستند، می‌توانند نقش موثری در کاهش بروز آلزایمر یا فراموشی مزمن ایفا کنند. با این حال، استفاده از این رژیم غذایی به عنوان درمان اصلی این بیماری نیازمند تحقیقات بیشتر است.

مقالات سلامتی

زنان چرا باید آهن مصرف کنند؟

نوشابه عامل اصلی سرطان سینه

آرایش چشم در کمین سلامتی

روش های درست زندگی کردن

کارهایی که مو را کم پشت میکند

منبع : بروز وب

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*