توضیحاتی در مورد آندروید 4.4.3 | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

توضیحاتی در مورد آندروید 4.4.3

توضیحاتی در مورد آندروید 4.4.3 , شایعات زیادی در مورد منتشر شدن نسخه جدید اندروید طی چند روز گذشته منتشر شده است و احتمالا این شایعات به حقیقت تبدیل میشود و این ورژن جدید اندروید به زودی منتشر خواهد شد.

explanations-on-android-4-4-3

توضیحاتی در مورد آندروید 4.4.3

اگرچه ما هم اطلاعات زیادی در مورد اندروید ۴٫۴٫۳ نشنیده‌ایم؛ اما می‌توان این‌طور استنباط کرد که با آپدیت اندروید ۴٫۴٫۲ به ۴٫۴٫۳، نباید انتظار بیشتری به جز برطرف شدن باگ های نسخه‌ی قبلی این سیستم عامل داشت. همچنین به نظر می‌رسد که باگ هایی که قرار است در این آپدیت برطرف شوند، بیشتر به قسمت منوی آن مربوط می‌باشند. در واقع این آپدیتی که قرار است به زودی در اختیار کاربران اندرویدی قرار بگیرد، تنها کمی از نسخه‌ی قبلی آن جدیدتر است. بنابراین در آپدیت جدید اندروید، تنها باگ ها و مشکلات نسخه‌ی قبلی برطرف شده است و اتفاقات اساسی و بنیادی در این آپدیت به وجود نیامده.

بزرگ‌ترین باگی که شایعه شده در اندروید نسخه ۴٫۴٫۳ برطرف خواهد شد، مربوط به قسمت فوکوس دوربین می‌باشد که مسلماً یکی از مشکلات اساسی در گوشی‌های Nexus و Moto X بوده است. همچنین شایعات دیگری مبنی بر برطرف شدن مشکلات و باگ ها در نسخه‌ی ۴٫۴٫۲ اندروید وجود دارد که از آن میان می‌توان به اتصال خودکار WiFi ،MMS ،VPN ،Bluetooth، تقویم، ریبوت رندم، لیست مخاطبین، ایمیل و باگ های مختلف امنیتی اشاره کرد.
اکنون در مورد این مسئله که تا چه وقت باید منتظر ارائه این آپدیت باشیم، ما هم هیچ نظر و ایده ای نداریم. اما بر طبق سرعت شایعات منتشر شده در صفحات وب، این گونه به نظر می‌رسد که زمان زیادی تا معرفی و ارائه این آپدیت جدید باقی نمانده است. البته این نکته را نباید فراموش کنیم که مدت زمانی که کاربران دیوایس های نکسوسی باید برای دریافت نسخه‌ی ۴٫۴٫۳ اندروید منتظر بمانند، نسبت به سایر اسمارت فون های اندرویدی دیگر، کمتر خواهد بود.

منبع : نارنجی

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*