نوشابه عامل اصلی سرطان سینه | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

نوشابه عامل اصلی سرطان سینه

سرطان سینه در سالهای اخیر در بین زنان بیسار شایع شده است و طبق یافته های پزشکان نوشابه عامل اصلی سرطان سینه می باشد | بروز وب

drink-a-major-cause-of-breast-cancer-broozweb.com

نوشابه عامل اصلی سرطان سینه

سالهاست که تحقیقات بر روی علل و روش های درمانی سرطان سینه در سراسر دنیا انجام می شود که تا حدودی عوامل محرک و تشدید کننده و حتی مانع آن شناخته شده است.

در سینه زنان فاکتوری به نام چگالی وجود دارد که نقش اصلی آن ایجاد شیر و یا خشک کردن آن است. زمانی که چگالی سینه بالا باشد بافت چربی آن پایین است و غذه هایی که مسئول ایجاد شیر هستند بیشتر فعالیت می کنند و این چگالی دور این غدد را گرفته و خطر تولید سلول های سرطانی را افزایش می دهند.
نوشابه های شیرین : نوشابه های شیرین نوشیدنی هایی هستند که درصد و میزان همان چگالی که در موردش گفتیم در سینه افزایش یابد و منجر به ابتلا به سرطان سینه شود.
دیلی میل در این مورد نوشت:
زنانی که نوشابه های شیرین مصرف می کنند باید خود را برای ابتلا به سرطان سینه آماده سازند پس بهتر است برای حفظ سلامت نه تنها سینه بلکه تمام بخش های بدن از نوشیدن نوشابه های گازدار به خصوص نوشابه های شیرین خودداری کنیم.
البته نمیتوان گفت که اصلا نوشابه نخورید ولی میزان مصرف آن را کاهش دهید.به گفته پزشکان مصرف مناسب نوشابه ماهانه یک لیوان است.

آرایش چشم در کمین سلامتی

کارهایی که مو را کم پشت میکند

چه نوشیدنی هایی لاغر کننده است؟

خال هایی را که نباید لیزر کنیم

منبع : بروز وب

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*