ارتش مدافع خلق کٌرد زنان سوری | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

ارتش مدافع خلق کٌرد زنان سوری

ارتش زنان سوریه برای مقابله با نیروهای تروریست داعش ؛این زن ها هیچ ترسی از نیرو های داعش ندارند و برای مقابله با تروریست های تکفیری داعش اماده رزم هستند | بروز وب

Defender of the People's Army, Syrian women (1)

زنانی که از تروریست‌های داعش ترسی ندارند ، یکی از زنان عضو نیروهای مدافع خلق می‌گوید: مجبور شدم اسلحه به دست بگیرم چرا که تروریست‌های داعش می‌خواهند ما را به عصر حجر بازگردانند و زنان را به بردگی بگیرند.

ابنا: ارتشی از کردهای سوریه تشکیل شده که «نیروهای مدافع خلق» نام دارد و این روز‌ها با گروه تروریستی داعش در جنگ است. بسیاری از زنان کرد نیز در این گروه شبه نظامی حضور دارند.

هم‌اکنون در مناطق کردستان سوریه در شمال این کشور مرکز درگیری نیروهای مدافع خلق و داعش بدل شده است. این نبرد تا حدی سنگین است که بسیاری از زنان کرد نیز وارد صحنه نبرد با داعش شده‌اند، آن‌ها حدود ۴۰ درصد این گروه شبه نظامی که گفته می‌شود ۴۰ هزار سرباز دارد تشکیل می‌دهند.

Defender of the People's Army, Syrian women (2)

خبرنگار خبرگزاری فرانسه که در ماه گذشته حدود ده روز را در صحنه نبرد کوبانی همراه با گروه‌های زنان گذرانده است به پای حرف تعدادی از این زنان نشسته است:

«ژیان» یکی از فرماندهان کرد می‌گوید: ما اسم این جنگ را جنگ دروازه گذاشته‌ایم [اشاره به دروازه‌های مرز ترکیه در نزدیکی کوبانی] صد‌ها تروریست‌از این دروازه وارد شده‌اند. ما وارد جنگ شده‌ایم و عقب نشسته‌ایم، تا به حال دوام آورده‌ایم چرا که سرباز حرفه‌ای نیستیم، فکر نمی‌کنم که بتوانیم پیروز شویم اما به هرحال دوام آورده‌ایم.

«بیرولات» یکی از زنان فرمانده نیز می‌گوید: ما به خودمان اعتماد داریم، ما فقط می‌خواهیم از خودمان دفاع کنیم، ما فقط برای دفاع از جان خویشان و فرزندانمان می‌کشیم.

لعنت خدا بر تمام انسان های شیطانی که داعش رو به وجود آوردن تا سرزمین های اسلامی رو تخریب کنند به زنان مسلمان تجاوز خانه ها و مساجد را ویران و آفرین به غیرت جوانان و زنان سوریه و عراق برای نابودی ابلیس صفتان تکفیری های داعش

مطالب های مربوط

مهران مدیری با سریال جدیدش به تلویزیون باز میگردد

ماهواره بلندگوی شیطان

رابطه جنسی دختر جوان با دو پیرمرد

 

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*