کریس رونالدو کامل‌ترین بازیکن دنیا است | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

کریس رونالدو کامل‌ترین بازیکن دنیا است

مویا گلر اتلتیکو مادرید اعلام کرد که رونالدو کامل‌ترین بازیکن دنیای فوتبال است | بروز وب

Moya

کریس رونالدو کامل‌ترین بازیکن دنیا است

میگوئل آنخل مویا که امشب(شنبه) در فاصله یک ماه سومین دربی خود را تجربه می‌کند، رونالدو را کامل‌ترین بازیکن دنیای فوتبال خواند و اظهار داشت: بنزما یک مهاجم معمولی نیست. او مهاجمی است که می‌تواند در نقش شماره 9 بازی کند و در مقابل دروازه موقعیت خلق کند. وی همچنین می‌تواند خارج از محوطه جریمه قرار بگیرد و نیروی تازه‌ای به حملات تیم بدهد.

وی ادامه داد: بیل بازیکنی است که در فضا بهتر بازی می‌کند تا در محوطه‌ای که مملو از بازیکن است. او تغییر سرعت بسیار خوبی دارد و توپ‌های آخر خطرناک شوت می‌کند. همچنین وقتی توپ روی پای چپش قرار می‌گیرد، چه روی ضربات ایستگاهی یا هنگام حرکت بسیار خوب شوتزنی می‌کند./ بروز وب

دروازه‌بان اتلتیکومادرید خاطرنشان کرد: رونالدو و بیل از فاصله دور شوت‌های مشابهی دارند و انگار آینه هم هستند. یکی از سمت راست و دیگری از سمت چپ شوت می‌زنند. اگر آنها وارد محوطه جریمه شوند و از پای قدرتمندشان استفاده کنند، باید حواسمان جمع باشد؛ نه تنها دروازه‌بان بلکه مدافعان و هافبک‌ها باید تلاش کنند تا این ضربه‌ها را مهار کنند.

وی اضافه کرد: منسجم بودن مانند یک تیم، با قدرت بازی کردن و مهم‌تر از همه اعتماد به اینکه هم‌تیمی‌هایمان کارشان را عالی انجام می‌دهند، پایه‌های این باشگاه را شکل می‌دهند. می‌دانیم که به زمین می‌رویم و تمام توانمان را به کار می‌بندیم.

مویا گفت: می‌دانیم که وقتی برای گرفتن توپی می‌رویم، یک هم‌تیمی داریم که مثل سپر به ما کمک می‌کند. این انگیزه برای ادامه دادن به ما کمک می‌کند. باید خیلی از لحاظ ذهنی قوی باشیم که افت نکنیم. تیم باید در طول مسابقه بسیار قوی باشد.

منبع : فارس

مطالب ورزشی

جذاب ترین پسر سال 2014 جهان جیمز رودریگز

گزارش تصویری مراسم قرعه کشی چمپیونزلیگ 2015

عکس های رونالدو در مراسم بهترین بازیکن سال اروپا 2014

 

 

 

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*