عمل های زیبایی جنیفر لوپز | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

عمل های زیبایی جنیفر لوپز

عمل های زیبایی جنیفر لوپز 45 ساله نسختین بار شایعه های مرتبط با جراحی پلاستیک را تایید نکرد و گفت: مردم می خواهند شایعه راه بیندازند.. او گفت به هر جهت من عمل و جرای زیبایی نکرده ایم، اما نمی خواهم بگم میکنم یا نه چونکه نمی دانم آیا وقتی 40 یا 50 ساله شدم چه حسی دارم و این کار را انجام می دهم یا نه.

cosmetic-surgery-jennifer-lopez

اما ظاهرا این گفته حقیقت ندارد. درحقیقت به استناد عکس های گذشته و الان و طبق گفته جراحان پلاستیک، جنیفر جراحی پلاستیک شامل، بوتاکس، برجسته سازی استخوان صورت و احتمالا عمل بینی را انجام داده است.
جراح پلاستیک جنیفر لوپز یکی از بهترین جراحان پلاستیک بوده که هیچ عملی را افراطی روی صورت او انجام نداده و برای همین امروز او زیباتر و زیباتر می شود!

عکس جنیفر لوپز  قبل و بعد از عمل استخوان صورت

cosmetic-surgery-jennifer-lopez-1

وقتی عکس های قدیمی را با  عکس های جدید مقایسه می کنیم، عمل برجسته سازی استخوان صورت یا مشخص کردن خطوط صورت جنیفر لوپز کاملا واضح است. استخوان صورت جنیفر به طور واضح  مشخص شده و منحنی های طبیعی به دست آورده که این کار قبل از سال2009 انجام شده.
برخی هم می گویند که جنیفر عمل های دیگر مثل عمل بینی و لب را نیز انجام داده. اما در ظاهر پیدا کردن اثر و نشان از این عمل ها کار سختی است. اگر هم او چنین جراحی هایی کرده باشد، انقدر کم و ناچیز بوده که به سختی قابل توجه است.
جنیفر لوپز  مقدار زیادی بوتاکس کرده تا جوانی اش را حفظ کند. اگر عکس های جنیفر لوپز  را بدون آرایش ببینید به سختی می توانید روی صورتش چین و چروکی ببینید! حالا باورتان می شود او 44 ساله باشد؟!
در مورد بوتاکس جراحان دارای مجوز به نام دکتر بروس کاتز و دکتر استیون پیرلمان معتقدند که جنیفر برای نرم کردن پوست و کشیدن پیشانی بوتاکس کرده و به خاطر همین هیچ خطی روی صورتش نمی بینیم.

منبع : سیمرغ

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*