کامنت علی جنتی در فیسبوک در مورد فیلترینگ | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

کامنت علی جنتی در فیسبوک در مورد فیلترینگ

امروز علی جنتی وزیر با سابقه فرهنگ و ارشاد اسلامی کامنتی در فیسبوک پای استاتوس یکی از مترجمین قوی کشور به نام اسدالله امرایی که ناراضی از وضع فیلترینگ سایت های اجتماعی و مختلف بود گذاشتند.

comments-about-filtering-ali-jannati-on-facebook

فقط فیس‌بوک فیلتر نیست. دست ما که به آقایان کمیته تعیین مصادیق مجرمانه در اینترنت نمی‌رسد، اما یکی از آقایان که نماینده دولت در این کمیته است جناب علی جنتی Ali Jannati وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ست. لطفاً سوال ما را ایشان بفرمایند مجله ادبی و وزین Barcelona Reviewجه خلافی دارد که باید فیلتر بشود. مجله Identity Theory و مجلات مشابه ادبی دیگر چرا باید فیلتر شود. البته که در نهایت می‌توان با فیلتر شکن رفت و دید. اما آقایان عرض خود می برند و زحمت جماعت می‌دارند. نکنید آقا! اگر هم بنا باشد به ظن جلوگیری از انجام کار خلاف عرف و شرع و اخلاق و امنیت به پیشواز برویم تا رفع بلا شود. باید اتوبوس‌های شلوغ بی‌آر‌تی را هم حمع کنید و کاشت جو و گندم و انگور و خرما و…متوقف شود.

و علی جنتی نیز چنین پاسخ داد:

“متاسفانه از این موارد زیاد است که نیاز به رسیدگی دارد و همه پژوهشگران را دچار مشکل کرده است.”

منبع : فیسبوک

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*