صبحانه ای که باعث لاغری میشود | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

صبحانه ای که باعث لاغری میشود

همیشه در برنامه های و تمامی رژیم های غذایی صبحانه یکی از مهم ترین بخش ها بوده است و هیچ پزشکی نخوردن صبحانه برای لاغر شدن را توضیه نمیکند،اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چه صبحانه که بخورد تا به لاغر شدن شما هم کمک بکند.

Breakfast is the cause impotence-BROOZWEB.COM

صبحانه ای که باعث لاغری میشود

معمولا در بیشتر افراد بیشترین فاصله در بین دو وعده غذایی فاصله بین صبحانه و شمام است که حدود 9 الی 11 ساعت طول میکشد و باید یک صبحانه کامل خورد تا این فاصله جبران شود

اما نکته اینجاست که صبحانه ما باید از چه مواد غذایی تشکیل شده باشد تا هم کامل باشد و هم لاغر کننده؛این صبحانه میتواند شامل :

دو کف دست نان (نان سبوس‌دار مانند سنگک برای افراد چاق)،‌ مقداری لبنیات (مانند پنیر کم‌چرب، ماست چکیده کم‌چرب یا شیر کم‌چرب) یا یک تخم‌مرغ (تخم‌مرغ آب‌پز به جای نیمرو برای افراد چاق) باشد.

هر چند که میوه ها و سبزیجات باعث سلامتی و تندرستی میشوند اما جایگزین کردن آن ها به عنوان صبحانه در مدت طولانی میتواند باعث چاقی شود.

نخوردن صبحانه نیز باعث چاقی میشود زیرا بدن انسان به طور خودکار اقدام به ذخیره سازی میشود و از طرفی دیگر اشتها فرد برای خوردن نهار بیشتر میشود و همان طور که میدانید پر خوری و ذخیره سازی بدن مهم ترین عامل های چاقی است.

همچنین نخوردن صبحانه برای کودکانی که در حال رشد میباشند بسیار مضر و چاق کننده است چرا که عمل ذخیره سازی در کودکان تند تر و از طرفی آن دسته از کودکانی که صبحانه نمیخورد در ساعاتی بعد احساس گرسنگی کرده و به مصرف تنقلات مشغول میشوند.

مطالب پیشنهادی

خوراکی هایی که پوست را براق میکند

شدت میل جنسی خانمها در سنین مختلف

تاثیر قهوه بر لاغری

منبع : بروز وب

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*