شادی ایکرمقدس پس از مدت ها | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

شادی ایکرمقدس پس از مدت ها

رفتار دو دروازه بان رئال مادرید در تمرینات دیگو لوپز و ایکر کاسیاس این روزها زیر ذره بین خبرنگاران است | بروز وب

Aykrmqds joy after long

به گزارش روزنامه مارکا، از زمان ورود کاسیاس به لس آنجلس رفتار این دو دروازه بان کاملا دستخوش تغییر شده است. کاپیتان رئال مادرید درونگرا تر از همیشه شده بود، با کسی صحبت نمی کرد و بر خلاف اردوهای قبلی رئال در آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا نکرد. او بیشتر در کنار دوستان نزدیک خود در رختکن و کارمندان باشگاه بود . خبر پیوستن کیلور ناواس به رئال مادرید باعث شده بود که کاسیاس گوشه گیر تر از هر زمان دیگری باشد.

اما رفتار کاسیاس ناگهان تغییر کرد. این دروازه بان روز پنجشنبه از بازی دستگرمی در تمرین رئال کنار گذاشته شد. کاسیاس و خسوس (دروازه بان سوم رئال در فصل گذشته) در این بازی دستگرمی حضور داشتند و لوپز کاملا کنار رفت. در پایان بازی دستگرمی نیز، لوپز به دستور ویلیام وچی ، مربی دروازه بان های رئال به دور از گروه تمرین کرد./خبرهای ورزشی

این اتفاق موجب شد که کاسیاس دوباره لبخند بزند. کاپیتان رئال مادرید از این که رقیب خود در فصل گذشته توسط کادر فنی کنار زده شده بود، دوباره لبخند می زد. تمرین پنجشنبه به معنی کشیدن نفس راحت توسط کاسیاس از ته دل بود.

زمزمه هایی نیز مطرح شده است که کاسیاس به لوپز اولتیماتوم داده است تا هر چه زودتر تیم آینده خود را مشخص کند. کیلور ناواس، دروازه بان جدید رئال به احتمال فراوان از دوشنبه در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد.

مطالب ورزشی

جنگ داخلی اسپانیا/خطر حذف بارسا از لالیگا

دانلود کلیپ حرکات رونالدو در رئال مادرید و پرتغال

عکس های دیدار رئال مادرید و رم در امریکا

منبع : سایت رسمی رئال مادرید

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*