بازیگری علیرضا حقیقی در هالیوود | بروز وب | اخبار جدید, مدل جدید لباس, سیو و کرک بازی, دانلود موزیک جدید
بروزترین:

بازیگری علیرضا حقیقی در هالیوود

علیرضا حقیقی که در جام جهانی اعتبار خود را به طور کامل به دست آورد و در هر سه بازی تیم ملی ایران در دروازه ایستاد به تازگی یک پیشنهاد فوق العاده داشته است.بروز وب

alireza-haghighi-actor-in-hollywood

بازیگری علیرضا حقیقی در هالیوود

مدل موی علیرضا حقیقی دروازه‌بان تیم ملی ایران در بازی‌‌های جام جهانی موجب شد وی برای بازی در یک فیلم سینمایی از سوی هالیوود پیشنهاد همکاری دریافت کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از مجله لایف‌استایل، علیرضا حقیقی دروازه‌بان خوش‌چهره تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه با این مجله گفت: از سوی هالیوو پیشنهاداتی برای بازی در فیلم سینمایی دریافت کرده است و البته تاکنون چند شرکت ایتالیایی هم وی را برای مدل شدن دعوت به همکاری کرده‌اند.

علیرضا حقیقی که از سوی باشگاه ساسوئولو ایتالیا پیشنهاد همکاری دریافت کرده به این کشور سفر کرده است و در مورد احتمال بازیگر شدنش گفت: در حال حاضر هدف اصلی من پرداختن به فوتبال و رسیدن به افتخارات بیشتر است. با وجود اینکه پیشنهاد مدلینگ شدن و یا بازی در هالیوود برایم وسوسه‌کننده است اما ترجیح می‌دهم این کار را به بعد از دوران بازی حرفه‌ای موکول کنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی بهترین دروازه بان آسیا

علیرضا حقیقی در فهرست هشت گلر برتر جام جهانی

عکس ۱۲ سال پیش علیرضا حقیقی

به اشتراک بگذاریدShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg thisShare on StumbleUponEmail this to someone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*